⭕️افسار پاره کردن میرحسین موسوی در نوشته اخیرش ثابت کرد که سیاست تساهل در برابر او و اکتفا به حصر خانگی اش اشتباه بود.
وی باید همان سال 88 به اشد مجازات می رسید، البته هنوز هم دیر نشده است.

🗣امیرحسین ثابتی

⭕بیانیه میرحسین موسوی یک بار دیگر ثابت کرد تقلب اسم رمز آشوب بود... ثابت کرد انتخابات بهانه بود، اصل نظام نشانه بود... ثابت کرد فتنه ۸۸ شورش علیه اسلام سیاسی بود و اگر جمهور مردم در نهم دیماه پوزه دیکتاتوری را به خاک نمی‌مالیدند، ارتجاع با تغلب به صحنه حاکمیت باز می‌گشت...

🗣سید یاسر جبرائیلی

⭕حمله پهپادی مقاومت فلسطین به اشکول

🔹رسانه‌های فلسطینی می‌گویند نیروهای مقاومت غزه از پهپاد برای حمله به اشکول استفاده کرده‌اند و آژیرهای خطر در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه فعال شده است.

🔹یک کارخانه هم در «اشکول» پس از برخورد راکت آتش گرفته است.

⭕️ #صریح_میگویم ما در قضایای ضدیت با اسرائیل دخالت کرديم،بعد از این هم هر جا هر ملتی،هر گروهی با رژيم صهيونيستي مبارزه کند،ما پشت سرش هستیم و کمکش میکنیم.
#سپاه
@gandotv | گاندو

⭕️شلیک راکت‌های مقاومت به سوی اراضی اشغالی

🔹صدای آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه به صدا در آمده و منابع خبری از شلیک چند راکت به سوی شهرک‌های صهیونیستی خبر می‌دهند.

اخبار لحظه‌به‌لحظه غزه را در فارس بین‌الملل بخوانید
@gandotv | گاندو

⭕️شنیده شدن صدای انفجار در تل‌آویو

🔹منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در تل‌آویو خبر دادند. گفته می‌شود راکت‌های شلیک‌شده به حومه‌های جنوبی تل‌آویو رسیده‌اند.
@gandotv | گاندو

⭕️النخاله: ما عقب نشینی نمی‌کنیم، پیشروی می کنیم و خون و تمام نیروها و تلاش ها و سلاح های خود را در این نبرد فدا می کنیم

نخاله: من در حال حاضر در مورد معادلات صحبت نمی کنم و ما در یک نبرد هستیم و تا رسیدن به آزادی برای مردممان به مبارزه ادامه خواهیم داد.
@gandotv | گاندو

⭕️منابع محلی از حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به مواضع جنبش جهاد اسلامی فلسطین در منطقة الفخاري در شرق استان خان يونس در جنوب نوار غزة خبر دادند

@gandotv | گاندو

⭕️حدشوت عبری‌: تحرکات مشکوک حزب‌الله لبنان در مرزهای شمالی اراضی اشغالی.
@gandotv | گاندو

⭕️کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی: دستور بازگشایی پناهگاه های عمومی در مناطق یاونه و کریات گات صادر شد
@gandotv | گاندو

⭕دستگیری ۱۰ تروریست‌ داعشی
وزارت اطلاعات از دستگیری ۱۰ نفر از تروریست‌های داعش که قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران امام حسین(ع) را داشتند خبر داد.

⭕️‏مانور حمله به رژیم صهیونیستی با موفقیت کامل برگزار شد

ההתקפה המדומה על המשטר הציוני נערכה בהצלחה מלאה.
@gandotv | گاندو

⭕‏صبر جمهوری اسلامی ایران در برابر اقدامات غرب و موضع گیری های سیاسی آژانس بین المللی اتمی تا ابد ادامه پیدا نخواهد کرد!

⭕تاج‌زاده بازداشت شد

🔹عصر امروز «#مصطفی_تاج‌زاده» به اتهام اقدام علیه امنیت ملی، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی با دستور قضایی بازداشت شد.

⭕ اینجا ایران است؛صدای پای ما را از #حیفا مشنوید...
@gandotv | گاندو

⭕کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی: ۲ افسر سرویس اطلاعاتی #موساد در ابوظبی ترور شدند

‏دو افسر ترور شده موساد در ابوظبی از اعضای ارشد این سازمان بودند که مسئولین تدارک یک مقر اختصاصی در #ابوظبی برای انجام عملیات های خرابکارانه بر علیه دانشمندان و تاسیسات حساس ایران را برعهده داشتند.
@gandotv | گاندو

⭕️شمخانی: تنها راه دفاع از حقوق کشور در برابر قلدری، اقدام متقابل است

🔹دبیر شورای عالی امنیت ملی: تغییر رفتار ⁧ یونان ⁩پس از واکنش مقتدرانه ایران⁩، در کنار ده‌ها تجربه دیگر نشان می‌دهد تنها راه دفاع از حقوق کشور در برابر قلدری، چه در برجام چه در ⁧ آژانس ⁩ و چه در سایر عرصه‌ها، اقدام متقابل است.
@gandotv | گاندو

⭕️ایلاک‌رون فرمانده بخش ترور موساد خیلی اتفاقی توسط پهپاد های سرگردان کشته شد

👤 اِسقاطیل به فارسی

@gandotv | گاندو

⭕️صدا پای ما را هر روز نزدیک‌تر به خودتان خواهید شنید.
#شهید_صیاد_خدایی

@gandotv | گاندو

⭕گنده‌گویی شورای همکاری خلیج فارس درباره ایران

🔹شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه‌ای ایران را به اشغال جزایر اماراتی متهم کرده و خواستار پایبندی تهران به «اصل حسن‌همجواری و احترام به حاکمیت‌ کشورها» شده است.
@gandotv | گاندو

⭕گاندو ۳ کلید می‌خورد

🔹مدیرعامل موسسه اندیشه شهید آوینی: با توجه به استقبال خوب مخاطبان از گاندو، فصل سوم نیز ساخته می‌شود. فیلمنامه در حال نگارش و تولید امسال کلید خواهد خورد.

🔹برخلاف ادعای دولت قبل که می‌گفتند سریال جناحی است، در دولت جدید هم آن را می‌سازیم. با توجه به موانع در پیشبرد پروژه‌‌ها در فصل‌های قبلی، دولت کنونی همراه و رفع‌کننده موانع در روند تولید آثار است.

@gandotv | گاندو

⭕‏اینجا ‎خلیج‌فارس است و تنها یک کدخدا دارد.

⭕ توقف دو کشتی یونانی در آب های خلیج فارس

بچرخ تا بچرخیم...

@gandotv | گاندو

⭕این را خوب بدانند تنگه هرمز برای هیچ‌ کشتی امن نخواهد بود...

⭕️ #مهم
دبیرکل مقاومت لبنان: در روزهای آینده ممکن است اتفاقاتی در فلسطین رخ دهد و ممکن است این اتفاقات به حد یک انفجار بزرگ برسد. از شما می‌خواهم که حواستان به آنچه در اطرافمان رخ می‌دهد، باشد و برای آن آمادگی داشته باشید.

👤 عبدالرحیم انصاری

⭕عصبانیت تل‌آویو از درز اطلاعات ترور شهید صیادخدایی

🔹 دستگاه نظامی رژیم صهیونیستی با ابراز غافلگیری از افشای اطلاعات گزارش خود به آمریکا درباره ترور شهید مدافع حرم در تهران، از اقدام واشنگتن در بی‌گناه نشان دادن خود انتقاد کرد.

🔹روزنامه یدیعوت نوشت: این نگرانی وجود دارد که گزارش نیویورک‌تایمز منجر به هدف قرار گرفتن اشخاص اسرائیلی مهم‌تری برای انتقام شود.

@gandotv | گاندو