سیاست حفظ حریم خصوصی

ایجاد حساب کاربری

ویک هد یک شبکه اجتماعی رایگان و مولتی پلت‌فرم است. استفاده از این برنامه مستلزم ایجاد حساب کاربری در آن است. برای ساخت حساب کاربری در ویک هد داشتن یک پست الکترونیکی کافی است (امکان ایجاد حساب کاربری با ایمیل های موقتی وجود ندارد)

دسترسی‌های برنامه

ویک هد برای ارائه مطلوب خدمات رایج شبکه اجتماعی ها به کاربران، نیازمند اعطای دسترسی‌های متداول است. کاربران می‌توانند دسترسی‌های برنامه را در تنظیمات سیستم عامل خود مشاهده و آن‌ها را فعال/غیرفعال کنند. طبعاً در صورتی که یک دسترسی فعال نباشد، عملکرد مرتبط با آن غیرفعال خواهد شد. مثال دسترسی برنامه به حافظه غیرفعال شود، نمی‌توانید فایلی را ارسال یا بارگیری کنید.

امنیت اطلاعات کاربران

همه کاربران برای فعالیت در چارچوب موازین قانونی در ویک هد آزادند و هیچ کاربری حق ایجاد مزاحمت یا محدودیت برای سایرین را ندارد. برای حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران، کلیه داده‌های ارسالی در ویک هد با استفاده از امن‌ترین پروتکل‌های موجود و بصورت رمزنگاری شده تبادل می‌شوند و هیچ شخص، گروه، ارگان یا نهادی امکان دسترسی به هیچ‌یک از اطلاعات کاربران ویک هد را ندارد. بدیهی است در صورت وقوع جرم در پلتفرم ویک هد و صرفا با مجوز مرجع قضایی ذی‌صلاح و در چارچوب مجرای قانونی تعریف شده امکان پیگرد هر تخلفی وجود دارد.

مسئولیت حقوقی

ویک هد یک پلتفرم کاربرمحور محسوب می‌شود. لذا طبق قانون، مسئولیت همه فعالیت‌ها و پیام‌‌های صادره از هر حساب کاربری، برعهده شخص سازنده حساب است. بنابراین ضروری است کاربران کد فعال‌سازی حساب، ایمیل، حساب باز و رمز عبور خود را در اختیار سایرین قرار ندهند. بی‌توجهی به این موضوع مهم می‌تواند منجر به سوء استفاده‌ی اشخاص ثالث از حساب کاربری فرد گردد.

حذف حساب کاربری

برای حذف کامل حساب کاربری باید به تنظیمات، حذف حساب کاربری مراجعه کنید. حذف حساب کاربری (Delete Account) قابل بازگشت نیست. با این عمل، همه پیام‌ها، مخاطبان و صفحه هایی که دنبال می‌کنید را برای همیشه از دست خواهید داد! در صورت حذف مکرر حساب کاربری، تا مدتی امکان ورود مجدد به حساب خود را نخواهید داشت. مدت زمان انتظار برای ورود مجدد متفاوت است و بنا به تعداد دفعات حذف حساب کاربری، بصورت تصاعدی افزایش می‌یابد.

تمامی موارد ذکر شده، نزد «ویک هد» محفوظ است.