در شهر ما گرگ‌های‌مان!
نه دست‌شان آردی است و نه صدای‌شان را ظریف می‌کنند!!
یکدفعه به دل نفوذ می‌کنند و تو را می کشند!!!

۲۱فروردین۷۸، تازه ۱۸ سال‌م تمام شده بود.
عاشق روزنامه‌نگاری و کار گروهی و فعالیت در اینترنت بودم!
تشکل انصارالله شیراز را با همسالان‌م، راه‌اندازی کرده بودیم.
چندتا مطلب برای نشریه جبهه که متعلق به آقای ده‌نمکی بود نمابر کردم و چاپ کردند.
به دعوت آقا مسعود به تهران آمدم؛ ولی همکاری‌مان شکل نگرفت!
وقتی به تهران رسیدم، روزنامه‌های جلو دکه‌ای که مقابل درِ خروجی ترمینال جنوب بود را چک کردم؛ همه تیتر زده بودند: صیاد شیرازی ترور شد
اسم صیاد را نشنیده بودم!
به پسوند شیرازی‌اش نظرم جلب شد، زیر لب گفتم: یک شیرازیِ تهران را شهید کردید؟ یک شیرازی دیگر به تهر

جهت اطلاع عزیزانی که کودتای۸۸ را ندیدند:
کسانی که در #عملیات_صیاد برای‌شان حساب مشابه ساخته شد، «همه» از جنس قاتل #شهید_اصلانی بودند و به صورت شبانه روزی داشتند تلاش می‌کردند مسئولین و مردم را به جان مردم بیندازند و کشته‌سازی کنند!

نماینده محترم هر کجای ایران
زیاده عرضی نیست!
فقط با تردید و ترس در مواجهه با فضای مجازی، مجلس انقلابی هم پیاز خورد! هم فلک شد! لااقل پول ندهید...!
(حکایت‌ش: yjc.news/00Ms8N )

روزنامه‌ی اشغال شده‌ی «جمهوری اسلامی» در آستانه سالروز شهادت شهید سید مرتضی آوینی با زبان کنایه، تهمت و توهین مطلبی را منتشر کرده که شبیه همان مطلبی است که چهارماه قبل از شهادت شهید آوینی علیه او منتشر کرد:
«آقای سردبیر، به خدا هم فکر کنید!»
ما در #عملیات_صیاد، به دنبال نجات کشور از شر شعبان‌بی‌مخ‌هایی بودیم که ایران‌مان را به آتش کشیده بودند و مردم‌مان را به کشتن می‌دادند و دست بر قضا از هم‌فکران شما بودند؛ نه جهاد تبیین.
حالا شما بگویید که با تهاجم تحریف می‌خواهید چه چیزی را برای چه کسانی فاکتور کنید؟

آقای آذری‌جهرمی در ۸ سال دولت آقای روحانی، از فضای مجازی یک اتاق گاز برای خفه کردن افکار مستقلِ انقلابی و افراد حق‌طلب ساخته است.
برخی می‌گویند حرف نزن تا خفه‌ات نکنند!
بنده ترجیح می‌دهم خفه‌ام کنند تا خودم خفه شوم...
شما چطور؟

استفاده از بدافزارهای خارجی برای ارتباطات داخلی نه مشروع است (بر اساس فتوای امام خامنه‌ای) و نه عاقلانه و دارای منطق فنی‌ست...
معتقدم که نه‌تنها نباید استفاده کنیم، بلکه وظیفه داریم دیگران را هم به خروج از این بدافزارها، نهی از منکر کنیم.

طرف با فیلترشکن رفته توی توییتر که ابزار کودتای آمریکا در ایرانه و در اعتراض به #عملیات_صیاد که هدف‌ش تخریب وسیله دشمن در فتنه۸۸ بود، خطاب به بنده نوشته: هدف وسیله رو توجیه نمی‌کنه!
وسیله کی بودی تو توی آخرالزمان؟!

امنیتی‌های آلوده اخراجی فتنه۸۸ حق دارند از یادآوری #عملیات_صیاد داغ‌شان تازه شود و عصبانی شوند!
فعلاً سربسته می‌گویم:
کش آمدن اغتشاشات تا سال ۸۹ دستور کدخدا بود و برخی حساب‌های کودتاگر که در این عملیات مشابه‌سازی شدند، منشأ داخلی داشتند!...
#قلاده_های_طلا

۲- اگر امروز با نام و نام‌خانوادگی و تصویر و هویت حقیر که یک شهروند دارای تابعیت ایرانی هستم، در فضای مجازی ایران و در اینستاگرام حساب ایجاد می‌کنند و با مردم چت می‌کنند، یعنی این فضای ول نیاز به ساماندهی دارد.
۱- اگر سال‌هاست که به نام‌ها و هویت‌های مختلف دارند در توییتر و اینستاگرام و... برای به جان هم انداختن مردم و مسئولین و تخریب ایران عزیزمان از خارج از کشور توطئه می‌کنند و امکان فنی برای مجازات و مسدودسازی حساب‌های‌شان وجود ندارد هم، یعنی این فضای ول نیاز به ساماندهی دارد.
ما باید هم با اولی بجنگ‌یم، هم با دومی و در طرح و پی‌گیری هم‌زمان این دو موضوع، هیچ تناقضی وجود ندارد.
#سطحی_نبا

علت این‌که چرا جزئیات #عملیات_صیاد مرتبط با فتنه۸۸ و نتایج اون عملیات رو بعد از ۱۳ سال، پارسال رونمایی کردم رو شاید ۱۲ سال دیگه اگه زنده بودم بتونم بگم!
#خاطرات_جنگ

اگر با #عملیات_صیاد در اوج فتنه۸۸ توانسته باشیم با اخلال در دستگاه محاسباتی دشمن جلو ریخته شدن خون حتی یک هموطن عزیزتر از جانم را بگیریم، به شنیدن تمام توهین‌ها و تهمت‌های این روزها می‌ارزد.
و اما یک نکته خطاب به مدعیان:
با سبک جنگیدن شما، به جایی نرسیدیم ولی دشمن هرآنچه خواست به‌دست آورد!
نمی‌خواهید سبک جنگیدن‌تان را عوض کنید؟!

یادداشت کوتاه «تحلیل پازل مخالفان مومن‌نسب» را در کانال فمتا حتما بخوانید. هجمه های اخیر به برادر مومن نسب تبارشناسی شده و شبهات نیز پاسخ داده شده است.

https://eitaa.com/joinchat...

شنیدم فردی به نام «علی مجتهدزاده» که خودشان را وکیل دادگستری معرفی کرده‌اند، گفته‌اند می‌خواهند از بنده به خاطر راه‌بری عملیات موفق صیاد که به صورت آتش‌به‌اختیار و با هماهنگی کامل دستگاه‌های مربوطه برای انهدام خط نفوذ در فتنه۸۸ اجرا شد، شکایت کنند!
برای اینکه اسامی موکلین‌شان که در این عملیات، روانی شدند را بدانند، مجبور شدم چند ساعت وقت بگذارم...
لیست موکلین این آقا که در این عملیات حساب مشابه برای‌شان ساخته شد، به شرح ذیل است:
جنبش راه سبز امید، مسعود رجوی، جنبش سبز، مریم رجوی، مجاهدین خلق ایران، راه سبز، عبدالمالک ریگی، جندالله، پیکار، خلق دموکرات، رخش، سلطنت‌طلبان ایران، ندای ایران، صدای اسراییل، VOA صدای آمریکا، بی‌بی‌سی، ایران سبز و تعدادی که نام حساب‌شان به جهت استفاده از واژه‌های خلاف قانون و شرع، غیرقابل انتشار است.
ضمناً آقای وکیل محترم می‌توانند جهت تسریع در شروع مراحل دادرسی، وکالت‌نامه خود را برای امضاء و تأمین حق‌الوکاله به تلاویو، حیفا، آلبانی، واشنگتن و لندن بفرستند. #iranelection

بزرگوار در نقد عملکرد #مومن_نسب، نوشته قرآن به مومنین دستور داده در حق دشمنان هم انصاف و عدالت به خرج بدید. بعد هم گفته سیره بزرگان انقلاب با این روش های غیراخلاقی صنمی ندارد.

برادر عزیز! پیامبر و امیرالمونین بارها در جنگ ها علیه دشمنان خدعه و نیرنگ کردند. فقها براساس آن فتوا داده و حتی بسیاری دروغ را در کارزار جنگی مجاز شمرده اند.
به شما چند توصیه برادرانه دارم:
1. در موضوعات دینی چون تخصص ندارید اظهار نظر نکنید.
2. وجه جمع الحرب خدعه و آیه ای که اشاره کرده اید را از عالم دینی بپرسید.
3. قبل از هر اظهارنظر ابتدا از اصل ماجرا اطلاع پیدا کنید. فایل کامل صحبت های آقای مومن نسب را ببینید!

کانال انقلابی با اسکرین شات بی بی سی و ایران اینترنشنال نوشته چرا #مومن_نسب برای دشمن خوراک تهیه کرده و برای نظام هزینه تراشی!
برادر! با این استدلال شما، بیشترین هزینه تراشی را سپاه داره می کنه چون به خاطر عملکردش، کشور متهم به نقض حقوق بشر و دفاع از تروریست شده.

برادر مومن نسب از عملیات فریبی که 13 سال پیش علیه ضدانقلاب داشته و توانسته اونا را دچار خطای محاسباتی کنه پرده برداری کرده. صفحه فیک هم چیزی نیست که بگید ی حربه محرمانه است و ایشون افشا کرده!
این وسط ضدانقلاب که فهمیده تو اوج فتنه88 چه کلاهی سرش رفته تا عمق وجودش سوخته و باید جیغ بنفش بکشه اما هجمه دوستان واقعا سوال برانگیزه!!

همین که روشن بشه عده‌ای اصلاً قصدشون مبارزه با دشمن نیست و با قواعد دشمن و هویت خودشون رفتن به پیکنیک مجازی! خوبه...
وگرنه معلومه که همین الآن هزاران نیروی انقلابی و حزب‌اللهی که در سرزمین‌های اشغالی اسراییل و آمریکا و زمین دشمن دارن مبارزه می‌کنند، در لباس و هویت و شکل و شمایل دشمن هستند؛ نه با چفیه و پیشونی‌بند و پاسپورت و شناسنامه ایرانی!!!

هفتاد سال قبل!
نفت‌خواران بخش کوچکی از پول نفت خودمان را خرج تبلیغات علیه ملی‌شدن صنعت نفت‌مان می‌کردند و مردم را می‌ترساندند که اگر نفت‌تان ملی شود، مگر خر کله شرکت‌های انگلیسی را کنده که بیاید در کشور ما نمایندگی بزند و نفت ما را بخرد؟!
بگذاریم همین‌طوری نفت‌مان را ببرند و یک پول سیاه هم از اموال خودمان، هر وقت صلاح دانستند به ما بدهند!!

هفتاد سال بعد!
داده‌خواران هم بخش کوچکی از پول اینترنت و تبادل اطلاعات در کشور خودمان را خرج تبلیغات علیه ملی شدن صنعت اطلاعات و ارتباطات می‌کنند و مردم را می‌ترسانند که اگر اینترنت‌تان ملی شود، مگر خر کله شرکت‌های آمریکایی را کنده که بیایند در ایران نمایندگی بزنند و طبق قوانین ما در کشورمان فعالیت کنند؟!
بگذاریم همین‌طوری اطلاعات‌مان را با پول خودمان ببرند و تا وقتی اجازه دهند ما هم بتوانیم در این نرم‌افزارها فعالیت کنیم و حال کنیم!!!!!

مرگ بر استعمار
#مرگ_بر_استحمار

آقای ابوالحسن فیروزآبادی نماینده حسن روحانی است نه حاکمیت! و نام‌ش در میان اعضاء مورد تأیید #امام_خامنه_ای در شورای‌عالی #فضای_مجازی هم نیست:
http://farsi.khamenei.ir/m...
e-content?id=30658
ضمناً او طبق متن حکم آقای حسن روحانی، «اعتدال‌گرا» و متعهد به اجرای منشور «دولت تدبیر و امید» است و دقیقاًً همزمان با سالروز حمله صدام به ایران در سال ۹۴ به این سمت مأمور شد…

فقط فیروزآبادی می‌تونه در یک برنامه بگه: «(#طرح_صیانت) نیاز کشور و بند بند آن نتیجه کار کارشناسی و تلاش مرکز ملی و دولت و مجلس است. کسانی که طرح را نقد و آن را فاجعه انسانی معرفی می‌کنند، سواد کافی ندارند!»
و بعد بلافاصله بگه «به نظر نمی‌رسد با طرح صیانت مشکلات ما مرتفع شود و این طرح فقط باعث می‌شود که ما یک قانونی داشته باشیم که براساس آن بتوانیم از سازمان‌های دولتی شکایت کنیم و اتفاق چندانی نیافتد!!!!...»

این عنصر تخریب‌گر و خطرناک با همین روش نخ‌نما بیش از ۳۰ سال است که خودش راه می‌اندازد و بعد جا می‌اندازد!!

نفاق همین است؛
حرف حق بزن و نتیجه باطل بگیر!

غربی‌ها کاری می‌کنند که
1⃣ مردم‌شان ما را آن‌طوری ببینند که خودشان می‌خواهند (وحشی و عقب‌افتاده)؛
2⃣ مردم‌مان آن‌ها را آن‌طوری ببینند که خودشان می‌خواهند (پیشرفته و متمدن)؛
3⃣ و از همه بدتر مردم ما، کشور خودشان را آن‌طوری ببینند که آن‌ها می‌خواهد (بدبخت و عقب‌افتاده)...

وظیفه ما چیست؟! #جهاد_تبیین

مخالفان #صیانت_از_ایران طوری میگن اینستاگرام صهیونیستیه و نمیاد توی ایران نمایندگی بزنه، انگار کوکاکولا و پپسی برند تورقوزآبادند! فقط به عنوان صدقه بابت فروش هر بطری در ایران حدود دو هزار تومان به آمریکا پول میدیم و گوشی‌های آیفون هم به‌شکل اتفاقی در ایران رجیستر میشن و «گوگل اندروید» هم لابد یه برند آفریقاییه و روی همین حساب IMEIهای ایران رو پشتیبانی می‌کنه و صدتا برند دیگه از نستله تا اچ‌پی و اینتل و... هم که... بی‌خیال!
اللهم اشف کل مریض?

بیش از ده سال است که هر بار بحث ساماندهی اینترنت مطرح می‌شود، لولوسازها تصمیم‌گیران و حتی تصمیم‌سازان را از لولوی اینترنت ماهواره‌ای می‌ترسانند.
#فتنه_ترس

انتشار بازی‌های فمینیستی که مردان را در حد حیوانات دست‌آموز زنان نشان می‌دهند، در فضای مجازی در حال افزایش است...

جالبه غربی‌ها همچین بازی‌هایی رو نه تنها ریپورت نمی‌کنن، تازه تبلیغ و برجسته هم می‌کنند.

در مکتب فکری غرب که انسان را حیوان ناطق می‌خوانند، علوم انسانی‌شان در واقع #علوم_حیوانی است و انسان را به‌عنوان یک حیوان، با کنترل اراده‌اش، برای حفظ منافع شیطانی‌شان تربیت (در واقع بی‌تربیت) می‌کنند...

منشی خاتمی رییس‌جمهور و رییس مجلس رو خطاب قرار داده و گفته ما صیانت پذیر نیستیم، حالا چند تا نکته؛
۱. ما که خیلی وقته میگیم شماها عنان از کف دادید و‌ قابل کنترل نیستید
۲. جک از این مسخره تر که کنترل سگ های هار فجازی (پلتفرم‌های آمریکایی) منجر به کاهش برد رسانه ای جریان انقلاب میشه ? داداچ اشتباه میزنی اونی که زاگربرک و برین و جک دوستش دارن پروموتش میکنن، شماها و جریان ضد ایران هستید، جریان اتقلاب دائما پوش میشه و سانسور
۳. اینترنت فقط پلتفرم های آمریکایی نیستن، پس اینقدر به دروغ نگین قطع اینترنت

#ابطحی
#طرح_صیانت

در رسانه‌های جاعل و خبرساز گفته شده این نامه به معنای ابطال مصوبه کمیسیون مشترک است، درصورتی‌که اگر ایراد معاون قوانین مجلس وارد باشد، طرح قبلی که جامع‌تر بود به چرخه تصمیم‌گیری باز خواهد گشت.

تعداد زیادی از دوستان و شبه‌دشمنان عزیزم! مدام از بنده در مورد #طرح_صیانت نظر می‌خوان...
اولاً پیشنهاد می‌کنم همه‌مون بهتره بگیم #قانون_حمایت تا دهن‌مون عادت کنه!
در ثانی این موضوع رو مفصل این‌جا توضیح داده‌ام:
بخش اول?
1⃣ https://www.aparat.com/v/Y...
بخش دوم?
2⃣ https://www.aparat.com/v/6...

بارها عرض کرده‌ام که علت اصلی پایین بودن سرعت و کیفیت اینترنت در ایران، این است که به خاطر سیاست‌های غلط، غیرعقلانی، غیرفنی و غیرمنطقی مسئولین وزارت ارتباطات از گذشته تا امروز، مردم ایران برای مصارف داخلی از پهنای‌باند خارجی استفاده می‌کنند‼️...️

اینجا رو هم مزین کنیم به عکس حاجی❤?

#سردار

⚠️ مصداق این حرف امام خامنه‌ای کیست⁉️

⚖ خبر آمد خبری در راه است...

? شما هم از حسن روحانی و #باندفریدون شکایت کنید:
? Asle90.24on.ir

آمارگیر وبلاگ